ارزشهای اصلی ما، باورهای ما

سال ها تجربه

کار کردن با معتبرترین مجموعه های فنی و اجرائی کشور در بالاترین سطوح پروژه های ملی از افتخارات گروه راهداران آبی خاور کیش است. ما توانسته ایم بهترین ها را به کارفرما عرضه کنیم تا همواره بهترین نام در صنعت فینیشینگ باشیم.

گواهینامه ها

با توجه به همکاری با معتبرترین تولیدکنندگان دنیا، محصولات ارائه شئه تویط ما همواره بالاترین استانداردهای جهانی را داراست. هر پروژه ای به فراخور شرایط و مقتضیات خود می تواند محصولات تراز اول دنیا را از طریق مشاوره با کارشناسان راک داشته باشد.

قیمت های رقابتی

حسن همکاری طولانی مدت با تامین کنندگان و سیستم حرفه ای بازرگانی ما را قادر ساخته است تا مدعی ارائه مناسب ترین قیمت ها در کنار بالاترین کیفیت باشیم

راهداران آبی خاور کیش از سال 1383 با برخورداري از يك شبكه  گسترده  ارتباطي از توليد كنندگان محصولات  با استانداردهاي عالي جهاني و ارائه دهندگان فن آوري پيشرفته روز اروپايی با نام تجاری پیشگامان توسعه نوین در ابتدا فعالیت خود را شروع نموده و در زمينه مشاوره، طراحي و تجهيز پروژه هاي هتلی ، نیروگاهی ، فرودگاهی ،اداری ، ايستگاه هاي مترو ، همایش و آمفي تئاتری و بیمارستانی، بصورت تخصصی فعالیت خود را در قالب گروه توسعه داده است . بر اين اساس، براي هر پروژه بطور مستقل و پس از تاييد طرح توسط مديريت، به کمک پرسنل مجرب  خود در واحدهاي بازرگاني و بين المللي كليه امور را اولويت بندي نموده و در دستور كار قرار مي دهد تا بهترين هاي ممكن را برای پروژه ها به خدمت گيرد.

اجرا

طراحی

تأمین

پیام مدیر عامل

خدای منان را سپاسگذاریم که با الطاف بی کران خود فرصتی به ما داد تا خدمتی هر چند کوچک به این آب و خاک و مردم شرافتمند کشورمان بنماییم، شرکت راهداران آبی خاور کیش در تمام سال های فعالیت خود در پروژههای ملی و فراملی در پی ارائه بهترین ها به لایق ترین مردم این کره خاکی بوده است که به حق می بایست بهره برداران نهایی تمام زیرساخت ها و امکانات کشور پهناورمان ایران باشند. امید است بتوانیم به فضل خدای متعال و کوشش بی دریغ همکارانمان، مسیر پر افتخار خدمت را ادامه بدهیم

61

پروژه

23

محصول

12

نیروی متخصص

15

سال تجربه

افتخارات

This post is also available in: English